Nabídka

Videostudio SUA SPONTE Ostrava nabízí

Znovunavracení zubra evropského do české přírodyZnovunavracení zubra evropského do české přírody NOVINKA!!!
V polovině září 2013 jsme se vydali na sever Polska, do Bělověžského pralesa. Smyslem této cesty bylo poznání samotného pralesa, ale hlavně setkání se ve volné přírodě s nejmohutnější zvěří naší evropské fauny se zubrem a tohoto filmovat.
Více informací »
Délka - 25 minut
Cena DVD 150,- Kč

 

Husí král Husí král
Přátelé lovci, pojeďte s námi na lov divokých hus do Maďarska. Na vlastní kůži si vyzkoušíte slasti a strasti při lovu. Bohatými úlovky, nepočetnými výstřely i celkovou organizací lovu budete určitě spokojeni.
Obrovské množství divokých hus a kačen v Maďarsku vás zve! Více informací »
Délka - 40 minut
Cena DVD 150,- Kč

 

Způsoby lovu v České republiceZpůsoby lovu v České republice
Lovectví bylo jedno z nejstarších zaměstnání člověka a provází jej po celou dobu jeho existence. Lovem si zajišťoval obživu. Rychle se naučil, že úspěšný může být jedině tehdy, bude-li dokonale znát život rozličných druhů zvěře a zdokonalovat se ve způsobech jejího lovu. Postupem doby v návaznosti na vývoj zbraní se vyvíjely a měnily i způsoby lovu.
Na DVD vám nejpoužívanější způsoby lovu představíme. Více informací »
Délka - 31 minut
Cena DVD 180,- Kč

 

Velké šelmy v České republiceVelké šelmy v České republice
Čechy a Morava, země odpradávna bohaté na zvěř, byly až do začátku minulého století domovem i většině velkých šelem. Tyto šelmy žily v hlubokých lesích tak jako jejich dávní předchůdci. Naše a nedávno minulá doba, turistický ruch, výstavba dopravní sítě a kultivace lesů je postupně vytlačila. Rys je na Šumavě po umělém navrácení znovu zabydlený, na východní Moravě se vyskytne vlk či medvěd.
Tímto filmem chceme přispět k většímu povědomí o životě těchto šelem a také o jejich zachování v naší přírodě alespoň v únosné početní míře. Více informací »
Délka - 24 minut
Cena DVD 130,- Kč

 

Jezevčík - chov, výcvik a  lovJezevčík - chov, výcvik a lov
V sedmi kapitolách se seznámíte se všemi podstatnými informacemi, které se týkají chovu, výcviku a lovu jezevčíků jako jsou popis jednotlivých plemen, výstavy, ustájení, výběr štěněte, přivolání, vodění na řemeni a bez, odložení, následování, klid po výstřelu, pobarvená stopa, dosled na pobarvené stopě a další. Více informací »
Délka - 60 minut
Cena DVD 250,- Kč

 

Encyklopedie zvěře České republikyEncyklopedie zvěře České republiky
Je to poprvé u nás, co byla zvěř ČR natočena uceleně. Režisér a kameraman Zdeněk Kouřil žil po tři roky jen se svým psem v lese, na horách a u vody, aby natočil život ve volné přírodě. Encyklopedie je vysoce hodnocena nejen odborníky z oblasti školství, přírodních věd a myslivosti, ale také širokou veřejností. Rovněž byla kladně hodnocena i v zahraničí. Více informací »
1. díl - PTÁCI - 103 minut, 2. díl - SAVCI - 79 minut
Schváleno MR ČMMJ ze dne 22.1.1999 jako učební pomůcka
Cena DVD 195,- Kč/ díl

 

Do Estonska nejen za losy Do Estonska nejen za losy
Cestopisný dokument o Estonsku zavádí naši veřejnost do severské, zajímavé a krásné přírody, kde se seznamuje s tamní zvěří. Estonsko, kdo ho jednou pozná, zapomene na dalekou cestu a bude se sem rád vracet. Více informací »
Délka - 38 minut
Cena DVD 120,- Kč

 

Vábení zvěřeVábení zvěře
Nevšední zážitky nabízí divákovi autor z vábení jelenů, srnců a další zvěře, které v praxi předvádějí naši přední odborníci na vábení. Více informací »
Délka - 64 minut
Schváleno MR ČMMJ jako učební pomůcka
Cena DVD 170,- Kč

 

Ohař, všestranný lovecOhař, všestranný lovec
Vše co by měl znát a vědět o výchově a výcviku vůdce a drezér lovecky upotřebitelného a všestranného ohaře. A to od výběru štěněte až po vrcholné soutěže a memoriály. Více informací »
Odborný poradce ing. L. Klement
Délka - 75 minut
Cena DVD 260,- Kč

 

S kamerou a kulovnicí na lovuS kamerou a kulovnicí na lovu
Budete sledovat říjné srnce v nížině i na horách, včetně jejich lovu. Rovněž budete přítomni všemu dění na lovech jelenů a neodmítáme vás pozvat i na lov kamzíka.
Více informací »
Délka - 53 minut
Cena DVD 180,- Kč

 

Na lovuNa lovu
Na tomto DVD uvidíte lov daňků, jelenů, divočáků a také lov lišek, jezevců a kun pomocí foxteriérů. Film je určen všem těm, kteří chtějí zažít vzrušení z lovu a to při zachování lovecké a myslivecké etiky, zvyků a pravidel. Více informací »
Délka - 44 minut
Cena DVD 180,- Kč

 

Teriéři v lovecké praxiTeriéři v lovecké praxi
Tento film instruktážní formou popisuje to, co by měl znát jak začínající, tak i pokročilý vůdce loveckého psa, a to od výběru štěněte až po vrcholné soutěže.
Více informací »
Délka - 45 minut
Cena DVD 250,- Kč

 

Slovenský kopov a černá zvěřSlovenský kopov a černá zvěř
Ve čtyřech kapitolách se seznámíte s historií plemene, výstavami a jejich významem, s chovem, ustájením, krmením, ošetřováním, hygienou, výběrem a výcvikem štěněte, se zkouškami a lovem. Více informací »
Délka - 60 minut
Cena DVD 250,- Kč