Aktuality

BESEDY

 

PŘIPRAVUJEME

  • dokument o znovunavrácení zubra evropského do české přírody
  • nové DVD o obci Karlova Studánka. Dále DVD Tři řeky, Tři sestry. Jde o tři řeky v Jeseníkách - Bílou, Černou a Střední Opavu. DVD natáčíme pro ACTEA, s.r.o. (společnost pro přírodu a krajinu v Jeseníkách, se sídlem v Karlovicích ve Slezku).

NABÍDKA
Autor Zdeněk Kouřil nabízí besedy, přednášky, posezení atd., všem zájemcům o vypravění zážitků z filmování přírody a volně žijící zvěře nejen u nás ale i v zahraničí: Polsko, Ukrajina, Slovensko, Itálie, Maďarsko, Estonsko, Německo, Rumunsko, Bělorusko, ostrov Madeira (filmování velryb a delfínů v Atlantickém oceánu).
Dle dosavadních zkušeností z besed na téma Člověk a jeho chování ke zvěři ve volné přírodě, se domnívám, že bude i nadále velký zájem z řad školní mládeže, různých přírodních zájmových kroužků, klubů, obecních úřadů a podobně, stejně jako tomu bylo doposud.
Rovněž je možno využít společné přednášky s panem ing. Oto Bouzkem z Karlovy Studánky. Jedná se o lesníka, spisovatele (27 publikací a vydaných knih), kolážistu, malíře a velmi známého to odborníka na přírodu, zejména v oblasti Jeseníků. Ví hodně o zdejší přírodě a lidech v ní, již několik let má úspěšné samostatné přednášky a besedy ve Vrbně pod Pradědem. V neposlední řadě je také mým textařem a scénaristou.